Bolond ballagás

A 2011/12. évben is elballagtak a 8. osztályos tanulók a fülöpi Általános Iskolából. A ballagás előtti napon  - a hagyományaink szerint – megrendezték a „bolond ballagást”.Szokatlan, bolondos ruhába öltözve járták végig a településünket és látogatták meg a közintézmények dolgozóit. Legtöbb időt az óvodában töltöttek. Jól kijátszották magukat az óvodás gyermekekkel. Bárhol jártak gyönyörű énekeiktől volt hangos az utca.

Képek

2026. június 24., szerda
Köszöntjük Iván olvasóinkat!
Holnap Vilmos napja lesz.
Facebook
Hírlevél