A fülöpi diákönkormányzat ötödik és hatodik osztálya saját készítésű ajándékkal kedveskedett az óvodában és iskolában dolgozó dajkáknak, konyhásoknak és takarítóknak, megköszönve áldozatos, segítő munkájukat.

Az ajándékokat technika órán készítették.

 

Minden ajándékozottnak jól esett a figyelmesség.

 

2026. június 24., szerda
Köszöntjük Iván olvasóinkat!
Holnap Vilmos napja lesz.
Facebook
Hírlevél