Az Országos Egészségfejlesztési Intézet tulajdonában lévő mobil kioszk játékos program keretében segítette a fülöpi gyerekeket a dohányzás megelőzésében. Az iskolások mellet az óvodások is kipróbálhatták az érintőképernyős készüléket, amit ügyesen használták a játékok során. Az ANTSZ így járult hozzá az egészséges életmód kialakításához.

 

 

2026. június 24., szerda
Köszöntjük Iván olvasóinkat!
Holnap Vilmos napja lesz.
Facebook
Hírlevél